You are here: Home » Porady » Dieta i suplementy diety na oczyszczenie organizmu

Dieta i suplementy diety na oczyszczenie organizmu

Kilka razy w roku powinniśmy przeprowadzić detoks organizmu. Każdego dnia narażeni jesteśmy na inwazję toksyn, zanieczyszczeń, chemii, pasożytów. Niestety, nie mamy szansy, by im zapobiegać, ale możemy skutecznie zwalczać. Naszym pomocnikiem okazuje się dieta bogata w błonnik i składniki, które działają detoksykująco.

Jadłospis oczyszczający powinien eliminować dania ciężkostrawne, tłuste, sztuczne – z barwnikami, aromatami, polepszaczami smaku, związkami chemicznymi. Ograniczać powinniśmy słodycze i napoje słodzone.

Zamiast nich zaleca się spożywanie warzyw i owoców, szczególnie takich, w których składzie znajduje się ogrom dobroczynnego błonnika. Każdego dnia warto spożywać też siemię lniane, ostropest, który dodatkowo wspiera też pracę wątroby oraz trzustki, korzeń lukrecji czy owoce acai, cytrynę, zieloną herbatę. Większość tych składników znaleźć można w suplemencie diety Detosil. Jego producent potwierdza, że ten preparat zawiera tylko bezpieczny skład, a w celu optymalnej detoksykacji organizmu zaleca się zażywać jedną tabletkę dziennie przez 30 dni. Detosil można zażywać dłużej, w ramach profilaktyki prozdrowotnej, by ustrzec się inwazji toksyn i pasożytów.

Producent Detosil zaznacza, że ten suplement diety zdobył już ogromną popularność w różnych częściach świata. W Polsce jest on łatwo dostępny, ale najlepiej kupować go bezpośrednio u producenta. Okazuje się, że na rynku pojawiły się suplementy podobne, ale te nigdy nie będą tak skuteczne, jak Detosil. Chcąc mieć pewność zażywania oryginalnego i w pełni bezpiecznego środka, należy zamawiać go prosto u źródła.

Pamiętajmy, że oczyszczenie organizmu jest ważne, by móc funkcjonować w pełnej sprawności. Cały proces musi odbywać się jednak przy zastosowaniu naturalnych, bezpiecznych metod. Dieta i suplement diety zawierający korzystne wyciągi roślinne jest najlepszym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *