You are here: Home » Dieta » Dieta pobudzająca metabolizm

Dieta pobudzająca metabolizm

Nikt nie powiedział, że odchudzanie będzie łatwe. Tymczasem okazuje się, że prawdziwym wyzwaniem nie jest gubienie kilogramów, a 25utrzymanie nowej, niższej wagi. Na szczęście nowoczesna farmakologia daje nam do ręki broń przeciwko zbędnej tkance tłuszczowej. Są to najskuteczniejsze tabletki na odchudzanie.

Trać kilogramy, nie motywację

Stosowanie niskokalorycznych lub jednoskładnikowych diet sprawia, że tempo metabolizmu gwałtownie zwalnia. W konsekwencji, zamiast pozbywać się zbędnej tkanki tłuszczowej, zmuszasz organizm do jej gromadzenia. Ciało przestaje reagować na drastyczne ograniczenia kalorii. Nie pomagają najskuteczniejsze tabletki na odchudzanie ani intensywne ćwiczenia. Trzeba przerwać to błędne koło. W jaki sposób? Jak najszybciej zacznij dietę „rozpalającą metabolizm”. Najlepiej będzie, jeśli przeprowadzisz ją pod okiem dietetyka lub innego specjalisty ds. żywienia.

Pobudź metabolizm

Oto ogólne założenia diety pobudzającej przemianę materii i wspomagającej odchudzanie z tkanki tłuszczowej:

  • komponuj menu z produktów, które organizm szybko przyswaja,
  • posiłki powinny być proste i składać się np. z jednego źródła węglowodanów lub białek i porcji warzyw,
  • dieta powinna być bogata w białka (zjadaj 1,5 g protein na każdy kilogram masy ciała),
  • pamiętaj o „paliwie”, czyli węglowodanach (zjadaj 3 g na każdy kilogram masy ciała).

Na początku zrezygnuj z owoców (z racji zawartego w nich cukru) oraz słodkich napojów mlecznych. Te produkty sabotują odchudzanie i należy je wyeliminować z jadłospisu. Twoje codzienne menu powinno obejmować 5 posiłków dziennie, zawierających odpowiednią ilość składników budulcowych i energetycznych. Kiedy zauważysz, że tkanka tłuszczowa jest efektywnie spalana, możesz stopniowo dodawać inne składniki swojej normalnej diety. Dobrym sposobem na podkręcenie metabolizmu są także najskuteczniejsze tabletki na odchudzanie.

Nawet najlepsza dieta połączona nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, jeśli nie zadbasz o utrzymanie metabolizmu na wysokim poziomie. Zażywanie najskuteczniejszych tabletek na odchudzanie nie tylko pomoże schudnąć, ale także utrzymać nową wagę. A przecież to jest głównym celem odchudzania.

Zobacz też:

artroser tabletki I bioxyn apteka internetowa I lutenea gdzie kupić I sliminazer jak stosować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *