You are here: Home » Porady » LashParade – serum na piękne rzęsy. Opinie, cena, działanie, efekty. Czy warto?

LashParade – serum na piękne rzęsy. Opinie, cena, działanie, efekty. Czy warto?

Zgodnie z obowiązującym kanonem piękna, rzęsy dodają uroku, są atrybutem kobiecości i bezwzględnie wpływają na atrakcyjność zewnętrzną. Niestety, nie wszystkie panie zostały hojnie obdarzone przez naturę. Do tej pory długie, gęste i idealnie podkręcone rzęsy można było uzyskać poprzez zabiegi kosmetyczne doklejania sztucznych kępek. Dzięki LashParade dokładnie taki sam efekt można uzyskać w sposób całkowicie naturalny. Miesięczna kuracja przy zastosowaniu tej innowacyjnej formuły regeneruje rzęsy, wydłuża je i pogrubia. Sprawdź, jak działa serum i zastosuj naturalną i w pełni bezpieczną kurację, by już niedługo móc cieszyć się powabnym spojrzeniem.

LashParade – skład serum do rzęs

O 87% gęstsze rzęsy, idealnie wydłużone i maksymalnie czarne. Taki efekt udaje się uzyskać poprzez stosowanie serum LashParade. W składzie tej innowacyjnej formuły znalazły się naturalne, a więc w pełni bezpieczne składniki aktywne. Dzięki temu odżywka do rzęs nie tylko jest doskonale skuteczna, ale nie wywołuje też żadnych skutków ubocznych – nie uczula, nie podrażnia oczu, nie wpływa na ostrość widzenia, nie przyczynia się do zaczerwienienia ani łzawienia oczu. Wystarczy miesiąc regularnego stosowania, by móc cieszyć się spektakularnym efektem długich, czarnych i gęstych rzęs.
W składzie LashParade znajdują się trzy podstawowe aktywne składniki, które regenerują strukturę rzęs, wzmacniają włókna i mieszki włosowe, poprawiają ich kondycję oraz przyśpieszają wzrost. Do tego zapobiegają wypadaniu rzęs, pielęgnują je, sprawiają, że te stają się mocne, a ich kolor znacznie przyciemniony. Składniki aktywne, które tak intensywnie odżywiają rzęsy to:

 keratyna,
 laurdimonium,
 tripeptide GHK.

Wszystkie substancje zostały dobrane w taki sposób, by wpływać korzystnie na kondycję rzęs oraz pielęgnować je, biorąc pod uwagę ich wzmocnienie, gęstość i szybszy porost. Połączenie takich składników pozwala dostarczyć rzęsom idealny kompleks odżywczo-witaminowy, który działa od cebulek aż po same końce.

LashParade – zasada działania/efekty

LashParade to serum, które doskonale wspiera odżywianie rzęs i to w sposób naturalny. Miesięczna kuracja pozwala w znaczny sposób poprawić ich kondycję. Odżywka może przyczynić się do zagęszczenia rzęs nawet o 87%. Regularne stosowanie serum LashParade pomaga pielęgnować rzęsy i sprawić, by te były optymalnie zregenerowane, nawilżone, wzmocnione, przyciemnione, a także by szybciej rosły.
Pierwsze efekty stosowania serum z aktywnymi składnikami zauważyć można już po dwóch dniach stosowania tej bezpiecznej kuracji, ale optymalne rezultaty widoczne są po średnio miesiącu. Producent zaleca, by odżywka była nakładana na rzęsy każdego dnia – wystarczy nanieść ją na umyte rzęsy, zaraz po demakijażu. Serum można stosować także jako bazę pod makijaż, dzięki czemu odżywcze działanie będzie przebiegać przez cały dzień.

LashParade – opinie, cena, gdzie kupić?

Serum LashParade zdobyło ogromną popularność w różnych zakątkach świata, a większość kobiet wypowiada się na jego temat pozytywnie. Odżywka również w Polsce cieszy się dużym zainteresowaniem. To dlatego na rynku znaleźć można szereg produktów o podobnym działaniu. Żaden jednak nie działa tak skutecznie, jak LashParade. Kobiety, które są zadowolone z efektów działania tego serum, potwierdzają, że najlepiej zamawiać go bezpośrednio u producenta. To on oferuje produkt w najniższej cenie, a przede wszystkim zyskuje się gwarancję stosowania odżywki oryginalnej, a więc z bezpiecznym składem i o skutecznym działaniu.

Zobacz również: https://pl.epsilonska.com/products/lashparade,48/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *