You are here: Home » Szczupła sylwetka » Sekrety szczupłej sylwetki

Sekrety szczupłej sylwetki

Sylwetka zdrowie

Media kreują kobiety o bardzo szczupłej sylwetce, dlatego większość kobiet marzy, aby właśnie tak wyglądać. O ile kilkanaście kilogramów nadwagi to droga do różnych chorób o tyle kilka kilogramów więcej nie jest dużym problemem. Mimo to każda kobieta chce mieć szczupłą sylwetkę i prezentować się elegancko.Dieta na odchudzanie

Zdrowa dieta i zmiana nawyków żywieniowych.

Pierwszym krokiem do szczupłej figury jest zdrowa dieta, która będzie podstawa naszego codziennego życia. Oprócz stosowania dobrej diety, konieczne SA zmiany w naszych codziennych nawykach. Należy zrezygnować ze smażonych i mocno solonych dań. Sól zatrzymuje wodę w organizmie, a przez to nasze ciało wygląda na opuchnięte i większe. Również ciężkostrawne potrawy powinny zniknąć z naszego jadłospisu. Zrezygnuj z kolorowych napojów gazowanych, chipsów i wszelkich produktów wysoko przetworzonych. W ten sposób przygotowujemy się do nowego trybu życia, które jest zdrowsze i mniej kaloryczne.

Aktywność fizyczna to klucz do szczupłej sylwetki.

Ruch to jedyna droga do uzyskania szczupłej sylwetki, bez tego nasze działania SA mało efektywne. Bez względu na rodzaj diety konieczne jest uprawianie jakiegoś sportu lub chociaż codzienna gimnastyka, która zapewni nieco aktywności fizycznej. Jeżeli lubisz jakieś sporty to masz ułatwione zadanie, gdyż ruch i aktywność fizyczna będą dla Ciebie przyjemnością.

Możliwości jest wiele i nie musimy tylko gimnastykować się w domu, ale możemy korzystać z wielu innych aktywności. Bieganie, pływanie, jazda konna, sporty walki czy fitness to tylko kilka możliwości. Jeśli nie lubisz biegać sama to umów się z przyjaciółką i nawzajem się wspierajcie. Możesz też zapisać się na kurs tańca lub karate, dzięki czemu aktywność fizyczna nie będzie tylko nudnym obowiązkiem, ale super zabawą. Spraw, aby aktywność fizyczna była codziennością i prawdziwą satysfakcją, a niemęczącym przykrym obowiązkiem. Bardzo pomocne w odchudzaniu i aktywności fizycznej są aplikacje mobilne.

Pij duże ilości wody.

Picie wody mineralnej ma pozytywny wpływ na nasze samopoczucie i wygląd oraz spalanie kalorii i szybszą przemianę materii. Każda dieta powinna być wspierana przez picie dużej ilości płynów, a w szczególności wody mineralnej. Im więcej wody pijemy tym lepiej wygląda nasza cera, a przemiana materii jest na dużo lepszym poziomie. Wypijanie 1, 5 do 2 litrów niegazowanej wody mineralnej z pewnością przyniesie wymierne korzyści w szybkim czasie. Dzięki temu bez większych wyrzeczeń dbamy o naszą sylwetkę i zjadamy mniejsze porcje jedzenia, tym samym pozbywając się zbędnych kilogramów.

Więcej informacji:
artroser dawkowanie I bioxyn forum I ravestin na cholesterol I sliminazer opinie cena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *