You are here: Home » Dieta » Zielony Jęczmień

Zielony Jęczmień

Pomimo ciągłego treningu i diety moja waga nie zmniejszała się. Wtedy trafiłam na Suplement, który pobudził mój organizm do pracy. Dzięki suplementowi zmniejszył się mój apetyt i nie mam już ochoty na słodycze. Dodatkowo moja skóra stała się aksamitna, włosy bujne i paznokcie zdrowe. Najważniejsze jednak, że waga znowu zaczęła spadać. Dzisiaj po dwóch miesiącach mam 14 kg mniej, i kupiłam kolejną trzy miesięczną kurację. Gorąco polecam Suplement: ravestin opinie.

Działanie zielonego jęczmienia było znane już od dawna. Jego niesamowite właściwości odkrył Yoshihide Hagiwara, który całe swoje życie poświęcił ciężkiej pracy, co bardzo niekorzystnie wpłynęło na jego zdrowie. Poddał się on więc naturalnym chińskim metodom leczenia i zaczął spożywać Zielony Jęczmień. Szybko doszedł do wniosku, że jest on najbardziej odżywczym w składzie produktem jakim obdarowała nas natura… Suplement to jedyny naturalny produkt, który posiada tak imponującą ilość składników odżywczych.

W porównaniu z pszenicą zawiera aż 25 razy więcej potasu, 37 razy więcej wapnia i 5 razy więcej żelaza. Dodatkowo cechuje go wysoka zawartość beta karotenu, witamin z grupy: B: B1, B2, B3, B6, witaminy C i E, biotyny, kwasu foliowego, kwasu pantotenowego i choliny. Zielony Jęczmień posiada jeszcze jedną ważną substancję pod tajemniczo brzmiącą nazwą – Chlorofil. Chlorofil pobudza pracę serca i układu naczyniowego, działa przeciwzapalnie i dezynfekująco. Suplement działa rewelacyjnie na odchudzanie. Jako dietetyk potwierdzam, że zielony jęczmień naprawia metabolizm, reguluję hormony tarczycy (niewłaściwy ich poziom często skutkuje otyłością), poprawia trawienie i oczyszcza jelita. Jest całkowicie bezpiecznym ale i skutecznym sposobem na walkę ze zbędnymi kilogramami.

Czytaj więcej:
artroser ceneo I bioxyn opinie lekarzy I lutenea forum I sliminazer apteka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *