Zdrowie

Jak piękne uzębienie odziałuje na naszą pewność siebie?

Obecnie wiele osób cierpi z powodu kompleksów związanych z zębami. Gabinety protetyczne w Krakowie podejmują się złożonych stomatologicznych problemów, takich jak dopełnienie ubytków/luk lub rekonstrukcję uzębienia. Jest to dostępne dzięki naszej pracowni protetycznej, która tworzy środki stomatologiczne niezbędne w tej profesji. Wszystko zaczyna się od problemów klienta z jego uzębieniem. Jest to spowodowane kłopotami w rozmaitej formie, najczęściej dotyczy to koloru i kształtu uzębienia lub jego braku. Z tego powodu jest duże zainteresowanie dzięki stomatologii estetycznej. Takie zabiegi pomagają odzyskać pewność siebie, a także umożliwiają  zaprezentowanie swojej osoby w udoskonalonym, uśmiechniętym wydaniu. Badania wykazały, że osoby uśmiechnięte są odbierane jako przyjacielskie i atrakcyjne.

Pracownia protetyczna – miejsce w którym wszystko się zaczyna

Jesteśmy pracownią protetyczną z wieloletnim doświadczeniem, tworzymy na zamówienie najwyższej jakości pod nazwą Fakhari – zobacz. Współpracujemy z firmą kurierską, dzięki czemu zamówienia przychodzą do klientów nieuszkodzone w wyznaczonym terminie. Mamy szeroką ofertę, która spełni wymagania każdego klienta. W zakresie naszych zainteresowań jest implantologia. Polega ona na odbudowie uzębienia za pomocą implantów. Działa to pozytywnie na wytrzymałość zębów oraz poprawić jego estetykę. Istnieje także opcja odbudowy na implantach. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które utraciły uzębienie. Zajmujemy się także tworzeniem szyn. Dość znane są szyny relaksacyjne tłoczone metodą formowanie wgłębnego oraz szyny do wybielania. Pierwsze z nich służą do zmniejszenia nacisku szczęki, drugie jak sama nazwa wskazują poprawiają koloryt płytki nazębnej. W tym celuprodukujemy licówki oraz wspomniane wyżej szyny wybielające. Licówki są stosowane w celu poprawienia estetyki uzębienia. Zabieg tego rodzaju jest często wykonywany ze względu na najmniejszą inwazyjność.

Nowoczesne technologie stosowane do upiększania stanu uzębienia

 Jedną z bardziej zaawansowanych technologii, którymi możemy się pochwalić jest proteza termoplastyczna. Obecnie cieszą się one sporym zainteresowaniem wśród osób z problemami natury stomatologicznej. Salony, które chcą uatrakcyjnić swoją ofertę często inwestują w tego typu rozwiązanie. U nas możesz znaleźć:

  • akrylopolimer,
  • akron,
  • nylon,
  • acetal.

Te materiały cechują się doskonałą estetyką, wytrzymałością, komfortem oraz higieną. Decydując się na tego typu rozwiązanie możesz mieć pewność, że to dobry wybór. W naszym asortymencie znajdziesz także Inlay i onlay. Ta innowacyjna technologia polega na wypełnianiu luk w zębie za pomocą wkładów i nakładów koronowych. Wkład inlay stosuje się w przypadku gdy odbudowujemy zęby o dużej powierzchni, które służą do konsumowania posiłków. Po nakład onlay sięgają osoby, które chcą zrekonstruować sporą część zębów. Obsługujemy także technologię CAS/CAM dla indywidualnej techniki dentystycznej. Oznacza to projektowanie wspomagane komputerowo. Daje to szansę stworzenia wielu prac protetycznych.

Możliwość komentowania Jak piękne uzębienie odziałuje na naszą pewność siebie? została wyłączona