Edukacja

Przedszkole językowe z językiem angielskim – jak działa?

Wielu rodzicom zależy, aby ich pociechy przyswajały język angielski od jak najmłodszych lat. Nikogo to chyba nie dziwi, gdyż posługiwanie się językiem angielskim jest w obecnych czasach wymogiem koniecznym. Z tego powodu powstaje coraz więcej przedszkoli po angielsku. Są to najczęściej placówki prywatne. 

Dlaczego warto wysłać dziecko do miejsca, jakim jest przedszkole polsko-angielskie?

Nie można zaprzeczyć, że nauka języka angielskiego od najmłodszych lat jest ze wszech miar istotna w kontekście późniejszego rozwoju naszych pociech, dlatego odpowiedź na pytanie, czy przedszkole angielskie (w miejscowości Łomianki to z pewnością Tree House) jest dobrym pomysłem, jest niezwykle prosta: oczywiście, że tak. Zdecydowanie warto postawić na przedszkole niepubliczne nastawione na naukę języka angielskiego, ponieważ w dzisiejszych czasach biegłe posługiwanie się tym językiem jest umiejętnością ze wszech miar istotną i przydatną zarówno w życiu prywatnym, jak i później, w trakcie pracy. 

Przedszkole angielskie – czy mówi się tam tylko po angielsku?

Mamy do czynienia z pytaniem, które bez wątpliwości frapuje wielu rodziców. Rzecz jasna maluchy są zachęcane do jak najczęstszego posługiwania się tym językiem, ale w zwykłej komunikacji nie ma jakichkolwiek przeszkód, żeby mówić w języku ojczystym. Znaczna część zajęć jest natomiast prowadzona w języku angielskim, co w dużej mierze ma wpływ na rozwój dziecka w tym obszarze. Trzeba pamiętać, że przedszkole niepubliczne (Łomianki) za swój cel stawia przede wszystkim opiekę nad maluchami oraz ich zdrowy rozwój, jednak w pierwszej kolejności cudowną atmosferę, dzięki której każda pociecha będzie chciała przebywać jak najczęściej w miejscu, jakim jest przedszkole angielskie. 

Możliwość komentowania Przedszkole językowe z językiem angielskim – jak działa? została wyłączona