Zdrowie

Skuteczna ochrona przed potem

Zwiększone pocenie latem – kiedy temperatury powietrza są naprawdę wysokie – dotyka praktycznie każdego z nas. Są jednak osoby, które z nadmiernym poceniem muszą radzić sobie przez cały rok. Na szczęście obecnie skuteczna, a równocześnie delikatna dla skóry ochrona przed potem jest w zasięgu ręki każdego z nas. Rozwiązaniem , które zasługuje na uwagę okazuje się dezodorant naturalny.

Czy naturalny dezodorant sobie poradzi?

Dezodorant naturalny świetnie radzi sobie z opanowaniem pocenia. Jednocześnie nie zawiera tych wszystkich substancji, które mogą działać drażniąco na skórę, a które znajdują się w normalnych antyperspirantach. Zalicza się do nich między innymi parabeny oraz aluminium, bez którego większość producentów antyperspirantów w ogóle nie potrafi się obejść.

Na ogół dezodoranty naturalne mają w swoim składzie sodę oczyszczoną. To właśnie ona solidnie chroni przed namnażaniem się bakterii odpowiadających za uciązliwy zapach. Co istotne, dezodoranty naturalne nie blokują gruczołów potowych, nie maskują zapachu potu, ale działają tak, aby w ogóle go nie było.

Możliwość komentowania Skuteczna ochrona przed potem została wyłączona